OPALANIE NATRYSKOWE

Jak działa System opalający SunFX?

Niezwykłe rozwiązanie opalające SunFX przeprowadzamy w naszym gabinecie kosmetycznym przez wyszkolonego technika SunFX. Zajmuje to około 15-20 minut. Stosująca je osoba uzyska natychmiast naturalnie wyglądającą opaleniznę, która będzie się utrwalała przez następne 8 do 12 godzin.

 

Czy SunFX jest bezpieczny w użyciu?

Nasze eksluzywne preparaty SunFX są uważane w świecie za jedno z najbardziej wyrafinowanych. Unikalna kombinacja mineralnych środków brązujących oraz zatwierdzonego kosmetycznego czynnika opalającego DHA dają naprawdę niezwykły efekt opalający. Nasz produkt nie zawiera alkoholu, olejków, perfum ani potencjalnie szkodliwych chemikaliów czy środków konserwujących.

 

Jak długo utrzymuje się opalenizna SunFX?

Można oczekiwać, że opalenizna SunFX będzie utrzymywała się do 10 dni w zależności od rodzaju skóry oraz sposobu przygotowania się. Regularne nawilżanie przedłuży czas utrzymywania się opalenizny.

 

Jak dobre są wyniki stosowania SunFX?

SunFX nadaje skórze wyrazistą i naturalnie wyglądającą opaleniznę. W rzeczywistości, w wielu przypadkach efekt opalający SunFX może być lepszy niż słoneczny czy uzyskany w solarium.