Wróć do listy

ZABIEGI AROSHA

Kochani mamy to!!! Zabieg Arosha


Zabieg Ekspresowego Programu Wyszczuplania składa się z trzech części, Pierwszą jest szczotkowanie ciała specjalną szczotką do brushingu.Ta część zabiegu ma na celu złuszczenie zrogowaciałych komórek oraz pobudzenie mikro krążenia w skórze.
Drugi krok to aplikacji delikatnych bawełnianych bandaży, które nasączone są wysoce skoncentrowanymi aktywnymi składnikami. Rodzaj bandaży dobierany jest indywidualnie w zależności od występującego problemu skóry.
Na koniec w skórę wmasowujemy profesjonalny krem ujędrniający lub redukujący cellulit.
Podczas zabiegu składniki z bandaża uwalniają się i stopniowo penetrują w głąb skóry. Wykonanie serii 8 zabiegów pozwala na modelowanie sylwetki, ale już jeden zabieg wpływa na doskonałe nawilżenie i ujędrnienie skóry. Utrata 3- 4 centymetrów w obwodzie ciała, redukcja cellulitu wyraźna poprawa kondycji skóry, to sprawdzone rezultaty Programów Ekspresowego Odchudzania Arosha.
Zabiegi wykonuje się 2 razy w tygodniu.
Dla uzyskania pożądanych efektów zadaniem klienta jest stosowanie w domu jednego z dwóch kremów po zabiegowych: ujędrniającego lub redukującego cellulit oraz wykonywanie codziennie 2 minutowego masażu szczotką do brushingu.
W gabinecie oferujemy również kuracje łączone. Są to zabiegi, które pozwalają w krótszym czasie uzyskać lepsze efekty terapeutyczne. W zależności od kondycji skóry i obszaru poddanego zabiegowi bandaże Arosha łączymy z presoterapią.
Na koniec podłaczamy presoterapię (drenaż limfatyczny) na całe ciało.


 

To leginsy z efektem drenującym i push up.
  • pomagają wyeliminować cellulit
  • poprawiają napięcie skóry
  • poprawiają mikrokrążenie
  • natychmiastowo zapobiegają retencji wody w organiźmie
  • wygodne przez cały dzień
  • specjalny splot tkaniny daje wrażenie mikromasażu w ciągu dnia
  • umieszczone wstawki z z 99.9% czystego srebra-włókien Resistex Silver działają antybakteryjnie
Jest jeden warunek : nosić przez 28 dni /8h dziennie


CENNIK